Kierownik budowy

Twój zakres obowiązków

• Kierowanie realizacją budowy farmy fotowoltaicznej
• Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych prac
• Koordynacja dostaw materiałów z producentami oraz zespołem zakupów z centrali
• Współpraca z Inżynierami Budowy – podział i organizacja pracy, ustalenie celów i priorytetów
• Koordynacja procesu przyłączenia farmy z przedstawicielami Operatora Sieci Dystrybucji
• Aktywna współpraca z innymi działami oraz przedstawicielami Inwestora na etapie realizacji
• Raportowanie postępów prac

Wymagania pracodawcy

• Wykształcenie wyższe techniczne, np. elektryczne, elektrotechniczne lub budowlane
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na budowie, w podobnym zakresie zadań
• Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
• Doświadczenie w branży fotowoltaicznej lub wiatrowej
• Mile widziane uprawnienia SEP powyżej 1kV
• Dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Nastawienie na cel, wysoka motywacja
• Czynne prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

Prosimy o składanie CV na adres mailowy: rekrutacja@megazec.pl do 08.05.2023r.

PRZETARGI

przejdź do platformy przetargowej

OFERTY PRACY

sprawdź aktualne oferty pracy