Home| Referencje| Certyfikaty| Wykonane prace
Wersja polskaEnglish version
Wyszukiwarka:
Aktualności
Firma
Oferta
Polityka jakości
Kontakt
    Oferta
-Prace elektryczne i elektroenergetyczne
-Energetyka zawodowa sieci
-Prace mechaniczne
-Transport
    Przetargi
-Regulamin zakupów
-Przetargi aktualne
-Archiwum przetargów
    Bieżące zlecenia
1. Modernizacja rozdzielni ROH1/ROH2
2. Wykonanie złącz kablowych dla BPP
3. Przeniesienie pomiarów ciągłych emisji
4. Przegląd urządzeń dżwignicowych dla MWiK
5. Montaż inst. hydrotransportu żużla
6. Inst. gaszenia młynów węglowych
7. Budowa rurociągu wysyłkowego z EFK3
Ostatnia aktualizacja: 2014-10-10
  Kontakt

MEGAZEC Sp. z o.o.

ul. Energetyczna 6
skr. Pocztowa 24
85-950 Bydgoszcz

Tel. 052 / 372 85 66
Fax 052 / 372 83 94
e-mail:
megazec@megazec.pl

woj. Kujawsko- Pomorskie, Polska; Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000120080; NIP: 953-24-29-518; Kapitał zakładowy: 4.199 000 zł

 


ZARZĄD:

Marek Dominiak
Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny

marek.dominiak@megazec.pl

Tomasz Gawrys
Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Techniczny

tomasz.gawrys@megazec.pl

Jolanta Kawczyńska
Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Finansowy

jolanta.kawczynska@megazec.pl


KONTAKT:

DZIAŁ ZAKUPÓW
Kierownik Działu Zakupów
Monika Chmielecka
Tel. 052-3728-577
Kom. 692 819 795

monika.chmielecka@megazec.pl

DZIAŁ HANDLOWY
Kierownik Działu Handlowego
Teresa Czapska
Tel. 052-3728-582
Kom. 666 842 418

teresa.czapska@megazec.pl

PRACE MECHANICZNE
Piotr Należyty
Tel. 052-3728-678

piotr.nalezyty@megazec.pl

PRACE ELEKTRYCZNE I ELEKTROENERGETYCZNE
Jacek Jankowski
Tel. 052-3728-373
Kom. 698-679-903

jacek.jankowski@megazec.pl

KIEROWNIK WARSZTATU MECHANICZNEGO
Marek Wadziński
Tel. 052-3728-662
Kom. 728-892-859

marek.wadzinski@megazec.pl

KIEROWNIK DZIAŁU TRANSPORTU
Waldemar Franczak
Tel. 052-3728-585

waldemar.franczak@megazec.pl


do góry drukuj
    Wykonane prace
Wyprowadzenie mocy TG4 po modernizacji
[więcej]
Wyprowadzenie mocy TG4 po modernizacji
[więcej]
Wyprowadzenie mocy TG4 po modernizacji
[więcej]
Komin
[więcej]
Inne wykonane prace
 
   
 
Copyright 2006 by Trol Intermedia